CHS od Palavských vršků. Hevlín 125, 671 69 Hevlín.

Braca od Pálavských Vršků

CHS od Palavských vršků. Hevlín 125, 671 69 Hevlín.
Matka: Annie z Kyjovic
Otec: Baron Farní dvůr
Narození: 28.4.2019.Braca je další posilou naší smečky. Matkou Braci je Annie z Kyjovic, která je zakladatelkou naší chovatelské stanice. Braca je zatím velmi mladá, ale již teď projevu výborné vrozené vlastnosti. V následujicím roku 2020 se bude připravovat na zkouškovou sezónu a zároveň se půjde ukázat i na nějakou tu výstavu.


Dne 1.-2.2.2020 se Braca zúčastnila mezinárodní výstavy Duo Cacib Brno 2020! Braca svou výstavní premiéru rozjela na 100%. První den bylo hodnocení Výborná 1, CAJC, BOJ !! Druhý den to bylo dokonce ještě lepší a Braca obdržela od pana rozhodčího Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB!!
Doufejme, že stejně tak jak na poli výstavním, se bude dařit i na poli pracovním.


Jelikož se z jara 2020 svět zbláznil, tak to bylo po celou dobu se zkouškami jak na houpačce.


Dne 11.7.2020 se Braca zúčastnila Pz zkoušek, které zvládla po velmi krátkém výcviku naprosto s přehledem. Byla pochválená za velmi temperamentní práci na poli a zkoušky doběhla na celkovém 4. místě s 285b. v I. ceně.


Dne 12.7.2020 se Braca zúčastnila BZ zkoušek. Na tyto zkoušky jsem Bracu neměl v úmyslu přihlásit, ale shodou okolností se tak stalo. Jelikož Braca už byla ve výcviku na VZ zkoušky, tak jsem bral tyto zkoušky spíše jako tréning. Braca, mě s jejím výkonem absolutně odrovnala! Ne jenomže byla nejmladší ze všech startujících a dokončila tyto zkoušky v I. ceně, ale stále se i celkovou VÍTĚZKOU ZKOUŠEK. Braca od Pálavských vršků I.cena, plný počet bodů (vodič)


Dne 18.7.2020 se Braca zúčastnila speciálních zkoušek vodních prací. Byly to opravdu vodní páce se vším všudy. Celý den strašně pršelo a byla veliká zima, ale ani to naší Bracu nerozházelo. Braca tyto zkoušky dokončila v I. ceně s plným počtem bodů na celkovém 2. místě.


Dne 5.-6.9.2020 se Braca zúčastnila Národní výstavy Floracanis Olomouc. Braca se opět pěkně předvedla a obdržela pěkný posudek od pana rozhodčího. Braca od Pálavských vršků – Výborná 1, CAJC, BOJ Tím to Braca plní poslední podmínku k tomu, aby jí byl udělen titul JUNIOR ŠAMPION CZ


Druhý den Braca nastoupila na Klubovou výstavu kde si vysloužila od pana rozhodčího Emila Vysloužila, pěkný posudek a dokonce urvala aj nějaký ten titul. Braca od Pálavských vršků – Výborná 1, CAC ! Hned po výstavě se zúčastnila výběru do chovu, kde obdržela do rodokmenu razítko KANDIDÁT CHOVU.


Braca si dne 12.9.2020 udělala výlet do Brna, kam byla přesunuta Ostravská národní výstava psů. Naší Brace se opět dařilo a byla oceněna – Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB!! Dokonce se zadařilo i v závěrečných soutěžích a Braca skočila na krásném 5. místě v FCI skupině VII.


Dne 17.-20.9.2020 si Braca udělala první zahraniční cestu na Slovensko. Braca zde podtrhává své exteriérové kvality a výsledky jsou následující:
17.9 – Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB! V závěrečných soutěžích se umístila na 5.místě v FCI skupině VII.
18.9 – Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
9.9 – Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
Braca tímto splnila všechny podmínky, aby jí byl udělen titul JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA! 20.9 – Výborná 1, CAC, CACIB, BOB


Bohužel, jediné co se letos nestihlo, jsou všestranné zkoušky. Doufejme, že se svět vrátí co nejdříve do normálu a i těchto zkoušek se naše Braca zúčastní.


Dne 28.9.2020 se Braca zúčastnila OLV na Severomoravské pobočce. Zde to Braca rozjela na plné pecky. Ne jenom že byla hodnocena těmi nejvyššími známkami (4, 4, 4) , ale dostala také ocenění NEJLEPŠÍ JEDINEC ze zkoušek.
TÍM TO PLNÍ POSLEDNÍ PODMÍNKU CHOVNOSTI A BRACA SE STÁVÁ VE SVÝCH 15.MĚSÍCÍCH CHOVNOU FENOU!!!

Ověřit CSS!

Copyright
CHS od Pálavských vršků
Hevlín 125, 671 69 Hevlín